Andrzej Pierz Forex-service

O jezykach programowania w platformach i nie tylko.
obywatel
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 23 mar 2007, 00:48

Andrzej Pierz Forex-service

Nieprzeczytany post autor: obywatel »

19.02.2014 przeslałem pieniądze za Ea które miałem otrzymać w przeciągu tygodnia do tej pory go nie otrzymałem, po kilku mailach wysłanych do Andrzeja dostałem wiadomość że Ea będę miał najdalej w ciągu dwóch dni (mail z 5.03 ) nadal brak Ea .Na maile żadnej odpowiedzi pod nr tel FOREX-SERVICE tylko automatyczna sekretarka, kilka razy nagrałem wiadomośc i nic zero odzewu--miał ktoś z was podobną sytuację?

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Re: Andrzej Pierz Forex-service

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

Andrzej to porządna firma - może akurat coś się wydarzyło.
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

obywatel
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 23 mar 2007, 00:48

Re: Andrzej Pierz Forex-service

Nieprzeczytany post autor: obywatel »

Mam nadzieje że to tylko przypadek lub jakieś komplikacje , zdaje sobie sprawę że mogły wystąpić jakieś nieprzewidziane okoliczności ,nie nazywam nikogo oszustem martwi mnie brak kontaktu ze strony Andrzeja

Janus
Gaduła
Gaduła
Posty: 112
Rejestracja: 03 mar 2007, 13:26

Re: Andrzej Pierz Forex-service

Nieprzeczytany post autor: Janus »

Andrzej to jak dla mnie typowy informatyk (Andrzej, mam nadzieję, że potraktujesz to jako komplement), który dużo pisze programów i pewnie nie ma czasu na korespondencję. Sam zamówiłem u niego EA, a potem upgrad'y do niego i byłem zadowolony. Ale fachowiec z niego świetny, śmiem twierdzić, że najlepszy w Polsce z tych co dzielą się wiedzą z innymi. Nawet udało mi się z nim porozmawiać przez telefon i był bardziej rozmowny niż przez maila i jeszcze mi pomógł za darmo z Team Viewer'em. Dobić się do niego z mailem faktycznie było trudno, ja sam ich wysłałem chyba z 10, ale jego uczciwość pozostaje bez zastrzeżeń.

Awatar użytkownika
Pierz Andrzej
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1200
Rejestracja: 02 lip 2006, 14:17

Re: Andrzej Pierz Forex-service

Nieprzeczytany post autor: Pierz Andrzej »

Witam

na początku to przepraszam za zaistniała sytuację , jak już w emailu wyjaśniłem mam ostatnio problem z pocztą i część moich wiadomości po prostu nie dochodzi do odbiorców . Jeżeli jest ktoś jeszcze kto zamówił u mnie jakieś EA i nie otrzymał go odemnie proszę o kontakt najlepiej na skype tam jestem praktycznie 24h dostępny .

Jak kolega Janus słusznie zauważył może się zdarzyć że na jakąś wiadomość nie odpowiem z braku czasu lub po prostu z przeoczenia ale staram się by takich sytuacji było jak najmniej , w dodatku ostatnio jakiś bot dorwał moje adresy email i 50% skrzynki mam zapchane przez maile z błędami więc coś się może zapodziać

dziękuje też kolegą z nawi za szybko reakcje i powiadomienie mnie o poście.
z poważaniem
Andrzej Pierz
FOREX-SERVICE

obywatel
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 23 mar 2007, 00:48

Re: Andrzej Pierz Forex-service

Nieprzeczytany post autor: obywatel »

Dziękuje za odpowiedź -dostałem wczoraj email .W ramach przeprosin otrzymałem również propozycję darmowej licencji na produkt OTC PRO.
Dziękuję za powiadomienie pana Andrzeja o poscie.

Awatar użytkownika
Microbi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1157
Rejestracja: 25 lut 2010, 00:49

Re: Andrzej Pierz Forex-service

Nieprzeczytany post autor: Microbi »

Również podpisuję się pod tym że Andrzej to solidna firma. Z mailem jak miałem kłopot pomogło PW na navi :-)

obywatel
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 23 mar 2007, 00:48

Re: Andrzej Pierz Forex-service

Nieprzeczytany post autor: obywatel »

Cieszę się że jest tyle pozytywnych opinii o panu Andrzeju - PW na nawi tez próbowałem ,wiadomość w folderze oczekujące na odbiór "wisiała" od 27.02 do wczoraj. Najważniejsze że udało się ponownie nawiązać kontakt. Ea otrzymałem w załączniku do ostatniego emaila -co do działania Ea to będę kontaktował się z panem Andrzejem poprzez skype to chyba będzie najszybsza metoda :)

ABCD
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 09 kwie 2014, 19:39

Re: Andrzej Pierz Forex-service

Nieprzeczytany post autor: ABCD »

Czy ktoś z Państwa miał jeszcze kontakt biznesowy z Panem Andrzejem?

Pierwsze zlecenie wykonał dla mnie niezwykle profesjonalnie więc... zamówiłem drugie.

Co prawda opłata miała zostać wykonana na koniec, ale całość miała początkowo trwać 2 dni... a trwa... już 6 i totalny brak możliwości kontaktu (mail, telefon, skype, navi) w związku z tym nie wiem czy czekanie ma sens...

Czy ktoś ma jakieś informacje w tym temacie?

ABCD
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 09 kwie 2014, 19:39

Re: Andrzej Pierz Forex-service

Nieprzeczytany post autor: ABCD »

Po odczekaniu swojego, mogę podsumować współpracę.

Pan Andrzej czasem jest niedostępny, czasem spóźniony z reakcją jednakże:

Jest to bardzo dobry specjalista, który wywiązuje się w 100% ze swoich zobowiązań.

Pod kątem jakości pracy po raz kolejny oceniam Pana Andrzeja bardzo dobrze i polecam innym osobom, które poszukują programisty mającego oprócz wiedzy programistycznej, obszerną wiedzę merytoryczną.

ODPOWIEDZ