Android czy Windows Mobile

Wszystko co związane z zapleczem technicznym tradera, czyli m.in. komputery, smartfony, tablety, VPS'y itp.
Trip
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 06 lut 2014, 07:36

Re: Android czy Windows Mobile

Nieprzeczytany post autor: Trip »

Witam. Z tego co wyczytalem nie będę mial możliwości zainstalowania platformy na telefonie Nokia lumia 625 z windowsem phone???

Fx1
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 23 wrz 2009, 16:14

Re: Android czy Windows Mobile

Nieprzeczytany post autor: Fx1 »

Android mimo wszystko lepiej trochę wypada...
Znalazłem coś co nie wymaga zaglądania do notowań :P http://kainastuff.blogspot.com/2014/03/ ... scien.html tylko zamiast tych funkcji przypisał bym SL, TP i moment wejścia i wyzerowanie :wink:

balwi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 01 kwie 2014, 14:49

Re: Android czy Windows Mobile

Nieprzeczytany post autor: balwi »

Mnie lepiej na androidzie, przejrzyście i sprawnie. nic sie nie zacina

Awatar użytkownika
vegajk
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 14 lut 2009, 15:54

Re: Android czy Windows Mobile

Nieprzeczytany post autor: vegajk »

Sprawa jest następująca.

Współczesne smartphony okazały się dość gówniane i wrażliwe... jednym słowem zawiodły mnie dlatego wracam do swojej nokii qwerty, której bateria trzyma 5 dni, budzik ustawiam przy pomocy jednego klawisza a kalendarz i system przypomnień nie mają sobie równych w prostocie i niezawodności. Potrzebuję smartphona który nie musi powalać na nogi ale chciałbym moc wgrać na niego aplikację oferowaną przez brokera i aplikację MT4 . Ma to być głównie telefon do zarządzania i internetu. Czy ktoś może coś polecić lub ma podobny problem i rozwiązanie ?

Myślałem o blackberry ale broker nie robi aplikacji więc zostaje android albo ios. :?

Sugestie mile widziane. :wink:
It Depends

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Android czy Windows Mobile

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Ludzie dzielą się tutaj na dwie kategorie. Takich, którzy wyznają tylko iOS i takich, którzy wolą inne systemy ;). Ja jestem w tej pierwszej grupie więc polecam iPhone'a z którym nic się nie dzieje, jest szybki, intuicyjny i ma to co potrzeba ;).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
quapi
Gaduła
Gaduła
Posty: 277
Rejestracja: 30 sty 2005, 21:46

Re: Android czy Windows Mobile

Nieprzeczytany post autor: quapi »

raposo pisze:Nie będziesz mógł. Wersje mobilne nie przewidują doinstalowywania czegokolwiek. Są one hm powiedzmy hermetyczne i nic na to nie poradzisz, ani nawet telefon z największym wyświetlaczem. Jedynym rozwiązaniem jest netbook, gdzie możesz uruchomić normalną wersję platformy i masz tam normalny system operacyjny.
Odświeżę temat. Wersje mobilne MT4 - rozumiem. A co z zainstalowaniem normalnego MT4 na tablecie z pełnym win8? Powinno chodzić tak na mój rozum, prawda?
The irresistible force met the immovable object

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Android czy Windows Mobile

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Jeśli to normalny Win 8 to na chłopski rozum powinno... ;)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ