TYLKO Analiza Techniczna - E/U MIKI

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
mikiFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 223
Rejestracja: 08 wrz 2015, 14:05

Re: TYLKO Analiza Techniczna - E/U MIKI

Nieprzeczytany post autor: mikiFX »

Mpapiez pisze:
mikiFX pisze:Weszłem na 1.1162, odsyłam na wątek DT, przeanalizuję Twoje wykresy i napiszę.
Ja nie czuję się poniżej H1 i możliwe że mi się po prostu udało to wejście.
Zabieram się do analizy co wkleiłeś. Pozdrawiam
Wszedłeś 13 pipsów lepiej niż ja :)...
Ja generalnie najpierw patrze na goły wykres na H4 z tymi okrągłymi poziomami które mam zaznaczone.
Dopiero później szukając wejścia schodzę na M30 i M5 i na tym interwałach mam średnią, defacto zbudowaną z dwóch średnich i od ich położenia zależy kolor mojej średniej (sygnał S/L).

Póki co to "nasze" wejście nie wygląda źle. Jeżeli 1.1150 puści to czasem może dojść do 1.1125, z tym że dla mnie to będzie oznaczać SL :).

Popatrz na aktualną H4. Niby wygląda spadkowo, ale ostatnio zauważyłem że przekręcają H4 w ostatniej godzinie.
Analogicznie H4 na USD/JPY "aktualnie" wygląda wzrostowo - moim zdaniem ubieranie frajerów :). Zwłaszcza na H4 ładnie to widać (poprzednią świece).
NIE PUŚCI 1.1150, wszedłem tak jak DT pisałem, czasami nie mogę się rozdwoić, 1.1162. Nie ma żadnych objaw H1 prospadkowych dalej, tylko prowzrostowa świeca H1
Umysł techniczny to taki, który da się zdefiniować matematycznie.

Mpapiez

Re: TYLKO Analiza Techniczna - E/U MIKI

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

mikiFX pisze:
NIE PUŚCI 1.1150, wszedłem tak jak DT pisałem, czasami nie mogę się rozdwoić, 1.1162. Nie ma żadnych objaw H1 prospadkowych dalej, tylko prowzrostowa świeca H1
Jak to mówią, niegdy nie mów nigdy :), ja tam na szczęście brałem pod uwagę dojście jeszcze do 1.1125 i przestawiłem się o linię obrony o poziom niżej.

Generalnie teraz dopiero średnie pokazują mi wzrost ;), zaostrzyłem trochę kryteria, żeby mnie znów w bambuko nie zrobiły.

Sytuacja identyczna jak wczoraj. Cena znów wisi na okrągłym poziomie.
Jeżeli to zielone wsparcie które namalowałem puści, to będzie zjazd w okolice 1.1075. Jeżeli tak się stanie, to tam wezmę SL na klatę. Dalsze uciekanie przed SL nie ma sensu.
Jeżeli utrzyma, to obstawiam przynajmniej 100 pipsów do góry dziś czyli TP pewnie wejdzie jutro. Powinno być OK, bo na H4 widać ładny engulf.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

mikiFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 223
Rejestracja: 08 wrz 2015, 14:05

Re: TYLKO Analiza Techniczna - E/U MIKI

Nieprzeczytany post autor: mikiFX »

Piękne wskazanie prowzrostowe na świecy H1 o 9tej rano, wymęczony nawrót, kierunek H1 edek UP
Umysł techniczny to taki, który da się zdefiniować matematycznie.

Awatar użytkownika
pedro
Maniak
Maniak
Posty: 4532
Rejestracja: 28 maja 2013, 11:37

Re: TYLKO Analiza Techniczna - E/U MIKI

Nieprzeczytany post autor: pedro »

mikiFX pisze:Piękne wskazanie prowzrostowe na świecy H1 o 9tej rano, wymęczony nawrót, kierunek H1 edek UP
jedna świeczka wiosny nie czyni, a poza tym, technicznie to jakie miałeś wskazania co do tego longa?
Jutro też jest dzień.
Trend is Your Friend... a setup Twoja stara!



Witam wszystkich serdecznie. Prawda jest taka, że trzeba być nieźle ukierunkowanym debilem, żeby zarobić milion dolarów. - A. Ostrowski

mikiFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 223
Rejestracja: 08 wrz 2015, 14:05

Re: TYLKO Analiza Techniczna - E/U MIKI

Nieprzeczytany post autor: mikiFX »

PRAKTYCZNE ZASTOSOWANIE KANAŁU I FIBO M15

Obrazek
Umysł techniczny to taki, który da się zdefiniować matematycznie.

Mpapiez

Re: TYLKO Analiza Techniczna - E/U MIKI

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

I tak kończąc to nasze wczorajsze wejście :), jesteśmy w domu...
Ja sobie jeszcze podebrałem niżej gdy zauważyłem że wzrosty się już szykują.
Aktualnie jesteśmy ponad 1.1175 które jest wsparciem w tym momencie i dziś raczej nie powinno w żadnym wypadku puścić.

TP docelowo na 1.1325 - możliwe że wcześniej wyjdę. Jak to niemiaszek powiada, spokojnie jak na wojnie :).

------


Ps. Już ci nie brudze w dzienniczku :), najprawdopodbniej wrócę spowrotem do prowadzenia swojego :wink: .
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

mikiFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 223
Rejestracja: 08 wrz 2015, 14:05

Re: TYLKO Analiza Techniczna - E/U MIKI

Nieprzeczytany post autor: mikiFX »

Spokojnie można pisać, po to to jest, a tak na marginesie to ja raczej w drugą stronę, jednak czasu mało na siedzenie na forum, ale od czasu do czasu zajrzę. Pozdrawiam
Umysł techniczny to taki, który da się zdefiniować matematycznie.

Awatar użytkownika
maserati
Gaduła
Gaduła
Posty: 144
Rejestracja: 07 mar 2011, 17:09

Re: TYLKO Analiza Techniczna - E/U MIKI

Nieprzeczytany post autor: maserati »

Technicznie podchodząc do Analizy E/U to obawiam się, że idziemy na 1.1730
tam przystanek i kierunek 1.2350 :wink: - taka sytuacja. A autorowi dziennika dużo wytrwałości w narzucaniu zdania w dziale DT , tu w miarę dobrze się czyta dziennik ale tam... wypowiedzi eehhhhhhhhhh
Improwizuje, gram na przypał, nie zastanawiam się... Zwykle podejmuję błędne decyzję. Gram już tak 10lat i nadal żyję.
http://www.forexfactory.com/maserati

ODPOWIEDZ