Analizy rynkowe pod kątem popytu i podaży

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
Tig3r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2310
Rejestracja: 02 sty 2008, 10:46

Nieprzeczytany post autor: Tig3r »

raf1124 pisze:Kumpel mi zrobił zajebistą stronkę startową, wygląda profesjonalnie ?? Smile


http://www.facebook.com/pages/Analiza-P ... 2544333196
NIE NIE NIE
Wygląda wsiursko, i już nie chodzi o szatę graficzną ale o nastawienie typu: najpierw powiedz że Ci się analizy podobają a potem dopiero zobaczysz jak wyglądają. BEZNADZIEJA
======================================================
Nie głupi ten co nie wie, lecz ten który nie chce się nauczyć..

Awatar użytkownika
sl3tp10
Gaduła
Gaduła
Posty: 89
Rejestracja: 18 lis 2011, 14:07

Nieprzeczytany post autor: sl3tp10 »

raf1124 Czy Ty masz coś wspólnego z firmą ProTrader ? Pytam tylko z czystej ciekawości ...
Treści publikowane przeze mnie nie stanowią "rekomendacji" w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).

raf1124
Gaduła
Gaduła
Posty: 125
Rejestracja: 22 mar 2011, 08:44

Nieprzeczytany post autor: raf1124 »

Tig3r pisze:
raf1124 pisze:Kumpel mi zrobił zajebistą stronkę startową, wygląda profesjonalnie ?? Smile


http://www.facebook.com/pages/Analiza-P ... 2544333196
NIE NIE NIE
Wygląda wsiursko, i już nie chodzi o szatę graficzną ale o nastawienie typu: najpierw powiedz że Ci się analizy podobają a potem dopiero zobaczysz jak wyglądają. BEZNADZIEJA
nie, analizy mogą się nie podobać, lubi się stronę i jest to chwyt marketingowy, poza tym wchodząc na stronę, możesz samemu przejść do analiz, bez klikania lubię to :) Wystarczy kliknąć "tablica" czy "wall".

Chciałem jeszcze dodać, że "lubię to" w przypadku stron jest po prostu subskrypcją treści, więc jak ktoś chce regularnie czytać, to powinien "polubić" stronę:)

sl3tp10 pisze:raf1124 Czy Ty masz coś wspólnego z firmą ProTrader ? Pytam tylko z czystej ciekawości ...

Cześć, nie mam nic wspólnego z Firmą protrader, ale wysyłałem tam dwie aplikację o pracę i nawet nie dostałem żadnej informacji, a oferty wiszą na ich stronie, więc chyba to co piszęalbo wiedza, którą posiadam nie przemawia do nich...

Awatar użytkownika
sl3tp10
Gaduła
Gaduła
Posty: 89
Rejestracja: 18 lis 2011, 14:07

Nieprzeczytany post autor: sl3tp10 »

raf1124 pisze:Cześć, nie mam nic wspólnego z Firmą protrader, ale wysyłałem tam dwie aplikację o pracę i nawet nie dostałem żadnej informacji, a oferty wiszą na ich stronie, więc chyba to co piszęalbo wiedza, którą posiadam nie przemawia do nich...
Wydaje mi się, że nie wiele straciłeś bo patrząc właśnie na ich ofertę, która jest w internecie ciągle od x lat mają ogromną rotację pracowników. I nie dziwię się bo 1200 zł na początek za 12 godzin pracy dziennie to trochę kiepska oferta zwłaszcza, że, podobno zarobić u nich dużo więcej raczej się nie da pomimo ich zapewnień o płacy zależnej od wyników. Mniej więcej trzy lata temu byłem u nich na rozmowie i szczerze mówiąc podejście "szefa" i warunki jakie oferowali spowodowały, że im odmówiłem, mimo realnej szansy zatrudnienia.

Pozdrawiam

PS Przepraszam za off topic.
Treści publikowane przeze mnie nie stanowią "rekomendacji" w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).

raf1124
Gaduła
Gaduła
Posty: 125
Rejestracja: 22 mar 2011, 08:44

Nieprzeczytany post autor: raf1124 »

sl3tp10 pisze:
raf1124 pisze:Cześć, nie mam nic wspólnego z Firmą protrader, ale wysyłałem tam dwie aplikację o pracę i nawet nie dostałem żadnej informacji, a oferty wiszą na ich stronie, więc chyba to co piszęalbo wiedza, którą posiadam nie przemawia do nich...
Wydaje mi się, że nie wiele straciłeś bo patrząc właśnie na ich ofertę, która jest w internecie ciągle od x lat mają ogromną rotację pracowników. I nie dziwię się bo 1200 zł na początek za 12 godzin pracy dziennie to trochę kiepska oferta zwłaszcza, że, podobno zarobić u nich dużo więcej raczej się nie da pomimo ich zapewnień o płacy zależnej od wyników. Mniej więcej trzy lata temu byłem u nich na rozmowie i szczerze mówiąc podejście "szefa" i warunki jakie oferowali spowodowały, że im odmówiłem, mimo realnej szansy zatrudnienia.

Pozdrawiam

PS Przepraszam za off topic.

takie niskie zarobki tłumaczyłyby to, że się nie odzywali, gdyż ja myślałem o relokacji bo jestem z trójmiasta

Dodano po 15 godzinach 32 minutach:

Po mojej wczorajszej analizie (sory za duży obraz)

dojazd do poziomu, zamknięcie luki, dotknięcie poziomu prawie co do pipsa (drowndown 3 pipsy) i reakcja już 1:2 Risk:Return, liczę na dojazd do 5570


Obrazek

raf1124
Gaduła
Gaduła
Posty: 125
Rejestracja: 22 mar 2011, 08:44

Nieprzeczytany post autor: raf1124 »

Witam, po jakimś czasie mogę powiedzieć, że moja stronka się rozrosła i posiadam też tam elementy wiedzy, także zapraszam :)

http://www.facebook.com/pages/Analiza-P ... 3917864618

raf1124
Gaduła
Gaduła
Posty: 125
Rejestracja: 22 mar 2011, 08:44

Nieprzeczytany post autor: raf1124 »

http://www.facebook.com/pages/Analiza-P ... 18?sk=wall

można przeczytać artykuł o Lukach cenowych, mojego autorstwa, zapraszam :)

raf1124
Gaduła
Gaduła
Posty: 125
Rejestracja: 22 mar 2011, 08:44

Nieprzeczytany post autor: raf1124 »

http://www.facebook.com/pages/Analiza-P ... 18?sk=wall

moja strona się rozwinęła dość znacznie, jest tam dużo analiz i można sprawdzić historycznie jak mi idzie, do tego powrzucałem trochę wykresów itp. itd. także zapraszam i już więcej nie podnoszę tego tematu ;]

ODPOWIEDZ