AMP Futures PL - NinjaTrader + dane CQG

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Camaro69

Re: AMP Futures PL - NinjaTrader + dane CQG

Nieprzeczytany post autor: Camaro69 »

Pytanie czego oczekujesz ? Jakie kontrakty cie interesują ?

AMP to broker ,,garażowy'', tak mały że XTB przy nim to prawie Goldman.NFA miała pretensje że ich kapitał własny był na poziomie kilkuset tysięcy dolarów do tego nie informowali NFA,nie odpowiadali na pytania czy ostrzeżenia.To że oni przetrwali pomimo że przez ostatnie 6 lat zwinęła się połowa (!) brokerów w USA to jest cud sam w sobie.

Clearing to firma prowadząca rozliczenia twoich pozycji - niezależna od brokera kapitałowo, choć to on ją wybiera.Więc jeśli nawet broker jest super ale opiera się na słabej firmie clearingowej - to znów problemy.Tak właśnie było z AMP - nie pamiętam którego rozliczeniowca wzieli ale nie potrafił on rozliczyć pozycji nie raz.

https://en.wikipedia.org/wiki/Clearing_ ... finance%29


Co polecam - nie ma tutaj wyboru :).Jest Interactive Brokers i poza tym praktycznie nic.Chyba że masz poważną sumę do zainwestowania i interesuje cię tylko CME - wtedy najlepsze jest Lightspeed Trading.Jednak bez minimum 100k pln nie ma co się zbliżać do nich

doppiooo
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 06 gru 2012, 09:57

Re: AMP Futures PL - NinjaTrader + dane CQG

Nieprzeczytany post autor: doppiooo »

Camaro69 pisze:To taki ,,IronFX'' dla rynku futures.Malutka firma,fatalny clearing i najmniejszy kapitał własny.Nawet NFA już interweniowało.Unikać jak ognia

Dlaczego ciagle pomawiasz AMP? Wtopiles u nich kase?


http://www.cftc.gov/MarketReports/Finan ... /index.htm


Kapital wlasny ok. 2.7 mln $ (wymagany 1.5 mln $). Srodki klientow 60 mln $. Maly broker ale nie najmniejszy. Pokaz link z interwencjami NFA bo inaczej jestes zwyklym klamca.

Awatar użytkownika
MaRCHeW
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1213
Rejestracja: 20 gru 2005, 22:19

Re: AMP Futures PL - NinjaTrader + dane CQG

Nieprzeczytany post autor: MaRCHeW »

Witam,

AMP Futures oferuje dostęp do LMAX Exchange przez platformę MultiCharts .NET Special Edition, bez pobierania opłat za platformę.

Więcej info: http://www.elitetrader.com/et/index.php ... 312/page-2

Pozdrawiam
Karol Marchewka

Laguna
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 69
Rejestracja: 22 sty 2013, 22:15

Re: AMP Futures PL - NinjaTrader + dane CQG

Nieprzeczytany post autor: Laguna »

Czy depozyty są objęte jakąś gwarancją ?

Awatar użytkownika
MaRCHeW
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1213
Rejestracja: 20 gru 2005, 22:19

Re: AMP Futures PL - NinjaTrader + dane CQG

Nieprzeczytany post autor: MaRCHeW »

Witam,
Laguna pisze:Czy depozyty są objęte jakąś gwarancją ?
Pytasz ogólnie o rynki Futures czy o dostęp do LMAX'a?

Pozdrawiam
Karol Marchewka

Zbyszek
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 17 maja 2014, 13:21

Re: AMP Futures PL - NinjaTrader + dane CQG

Nieprzeczytany post autor: Zbyszek »

MaRCHeW pisze:Witam,
Laguna pisze:Czy depozyty są objęte jakąś gwarancją ?
Pytasz ogólnie o rynki Futures czy o dostęp do LMAX'a?

Pozdrawiam
Karol Marchewka
Prosiłbym o informację dot. futures.
Pozdrawiam

Laguna
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 69
Rejestracja: 22 sty 2013, 22:15

Re: AMP Futures PL - NinjaTrader + dane CQG

Nieprzeczytany post autor: Laguna »

Pytam o AMP Futures, czyli o brokerów amerykańskich

Grabarz fx
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 02 lut 2016, 23:01

Re: AMP Futures PL - NinjaTrader + dane CQG

Nieprzeczytany post autor: Grabarz fx »

Odkopałem temat sprzed roku...

Gra ktoś z Was u AMP Futures? Możecie coś napisać, swoje opinie nt. platformy MultiCharts lub innych, czy często zdarzają się slow downy, problemy techniczne, czy zawsze jest szybki kontakt z supportem itd.?

gosiasamosia
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 08 lis 2016, 13:33

Re: AMP Futures PL - NinjaTrader + dane CQG

Nieprzeczytany post autor: gosiasamosia »

Witam,

jestem początkujący,jestem zainteresowany FX regulowanym czyli kontraktami na CME Grup,
dostałem informację że AMP daje dostęp do FX regulowanego za pomocą MT-5

Hi Zygmunt,

MetaTrader5 (MT5) Now Available for Futures Trading at AMP.

MetaTrader is used by Millions of Traders Worldwide & over 6'000 Trading Apps & Trading Robots directly from the MT5 platform.

Free Demo - Instant Download >>


https://www.ampfutures.com/metatrader/? ... i=37019850

Trade from Desktop | Mobile | Tablet | Web Browser

No Monthly Platform Fees – No Extra Per Contract Fees!

proszę Forumowiczów o informację,
czy, AMP ma suport po polsku, a, jeżeli nie, to słyszałem że są analitycy w Polsce którzy korzystają z tego brokera, robili szkolenia w Polsce , jak z ich platform korzystać, i udzielają pomocy przy zakładaniu tam konta,prosiłbym o nakierowanie mnie do nich.
Proszę o ocenę, czy ja dobrze rozumiem że AMP za pomocą MT 5 będzie teraz udostępniał dostęp do CME Grup?,
czy zlecnia oczekujące i TP i SL składane przez M-5 wiszą na giełdzie CME Grup, czy na serwerach brokera?,
czy dane u tego brokera na MT-5 są filtrowane,czy niefiltrowane?,to jest dla mnie bardzo ważne.
Proszę również o wszelkie informacje związane z tym tematem.

Pozdrawiam

Grabarz fx
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 02 lut 2016, 23:01

Re: AMP Futures PL - NinjaTrader + dane CQG

Nieprzeczytany post autor: Grabarz fx »

gosiasamosia pisze:Witam,

jestem początkujący,jestem zainteresowany FX regulowanym czyli kontraktami na CME Grup,
dostałem informację że AMP daje dostęp do FX regulowanego za pomocą MT-5

Hi Zygmunt,

MetaTrader5 (MT5) Now Available for Futures Trading at AMP.

MetaTrader is used by Millions of Traders Worldwide & over 6'000 Trading Apps & Trading Robots directly from the MT5 platform.

Free Demo - Instant Download >>


https://www.ampfutures.com/metatrader/? ... i=37019850

Trade from Desktop | Mobile | Tablet | Web Browser

No Monthly Platform Fees – No Extra Per Contract Fees!

proszę Forumowiczów o informację,
czy, AMP ma suport po polsku, a, jeżeli nie, to słyszałem że są analitycy w Polsce którzy korzystają z tego brokera, robili szkolenia w Polsce , jak z ich platform korzystać, i udzielają pomocy przy zakładaniu tam konta,prosiłbym o nakierowanie mnie do nich.
Proszę o ocenę, czy ja dobrze rozumiem że AMP za pomocą MT 5 będzie teraz udostępniał dostęp do CME Grup?,
czy zlecnia oczekujące i TP i SL składane przez M-5 wiszą na giełdzie CME Grup, czy na serwerach brokera?,
czy dane u tego brokera na MT-5 są filtrowane,czy niefiltrowane?,to jest dla mnie bardzo ważne.
Proszę również o wszelkie informacje związane z tym tematem.

Pozdrawiam

Trochę późno odpisuję, nie wchodzę tu często. To forum to tylko i wyłącznie zbieranina amatorów (świadczy o tym m.in. brak odzewu w w tym wątku).

Do rzeczy: w AMP będziesz miał dostęp do CME, do ich danych- za dostęp do nich będziesz musiał płacić co miesiąc niezależnie od tego czy zawierasz transakcje czy nie. Zlecenia są przekazywane na giełdę, ale tylko te z limitem: TP będzie widniał w arkuszu zleceń, SL u brokera (giełda nie przyjmuje zleceń typu stop). Dane nie są filtrowane, idą prosto z giełdy, rynku regulowanego.

ODPOWIEDZ