Alpari

Sprawy techniczne dotyczące poszczególnych platform handlowych.

Co myślisz na temat tego brokera ?

Zdecydowanie polecam
23
40%
Poza paroma minusami są ok
8
14%
Przeciętny
16
28%
Mają wiele wad
6
10%
Stanowczo odradzam
5
9%
 
Liczba głosów: 58

kubek
Gaduła
Gaduła
Posty: 137
Rejestracja: 30 lis 2007, 13:44

Nieprzeczytany post autor: kubek »

Mam maly problem z alapri uk - od kilku dni w historii (na kontach mini) w historii widac pozycje tylko od konca wrzesnia 2009. Wiem, ze wczesniejsze pozycje mozna obejrzec na stronie www, tylko ona niestety nie dziala dobrze. Czy ktos spotkal sie z tym problemem? Jest to dosc wazne, poniewaz pity musze porozliczac, a nie mam dostepu do historii :/

mm75
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 04 gru 2009, 09:55

Nieprzeczytany post autor: mm75 »

kubek pisze:Mam maly problem z alapri uk - od kilku dni w historii (na kontach mini) w historii widac pozycje tylko od konca wrzesnia 2009. Wiem, ze wczesniejsze pozycje mozna obejrzec na stronie www, tylko ona niestety nie dziala dobrze. Czy ktos spotkal sie z tym problemem? Jest to dosc wazne, poniewaz pity musze porozliczac, a nie mam dostepu do historii :/
Właśnie sprawdzałem i działa bez problemu. Tylko, że transakcje rozliczone są w USD, nawet jak konto było w EUR.

kubek
Gaduła
Gaduła
Posty: 137
Rejestracja: 30 lis 2007, 13:44

Nieprzeczytany post autor: kubek »

U mnie na pierwszy rzut oka tez wszystko ok, ale niestety czesc pozycji jest zle. Jak eksportujesz CSVke i otwierasz w excelu, masz na poczatku pliku takie bledy:

<b>Warning</b>: Division by zero in <b>/home/site/my.alpari.co.uk/www-scripts/modules/trades_archive/class/TradesArchive.php</b> on line <b>304</b><br />

?

mm75
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 04 gru 2009, 09:55

Nieprzeczytany post autor: mm75 »

kubek pisze:U mnie na pierwszy rzut oka tez wszystko ok, ale niestety czesc pozycji jest zle. Jak eksportujesz CSVke i otwierasz w excelu, masz na poczatku pliku takie bledy:

<b>Warning</b>: Division by zero in <b>/home/site/my.alpari.co.uk/www-scripts/modules/trades_archive/class/TradesArchive.php</b> on line <b>304</b><br />

?
U mnie to wygląda ok. Tylko przy ostatniej transakcji obcina miejsca po przecinku przy zysku. Może masz wyłączony Java Script w przeglądarce i nie zapisuje tego pliku prawidłowo?

kubek
Gaduła
Gaduła
Posty: 137
Rejestracja: 30 lis 2007, 13:44

Nieprzeczytany post autor: kubek »

Moze to to, ale w sumie sprawe rozwiazalem w inny sposob - napisalem im maila zeby mi przeslali roczne statementy i bez klopotu dostalem.

Borek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 05 maja 2007, 12:26

Nieprzeczytany post autor: Borek »

czy ktoś z Was ma u nich konto classic.ndd.mt4 ?

Awatar użytkownika
Eurodolar
Gaduła
Gaduła
Posty: 110
Rejestracja: 14 sie 2008, 21:53

Nieprzeczytany post autor: Eurodolar »

czy ktoś z Was ma u nich konto classic.ndd.mt4 ?
Hej
Nie wiem czy alpari.uk też ma te konta, natomiast alpari.ru/pl z pewnością takie konta posiada.
Podaje linka do tematu alpari.ru/pl:
http://www.forex.nawigator.biz/dyskusje ... &start=140
EUR/USD vs DJIA

Borek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 05 maja 2007, 12:26

Nieprzeczytany post autor: Borek »

hej

Dzięki za info, ale myślałem że tutaj też się ktoś znajdzie :)

Pzdr.

nokoments
Bywalec
Bywalec
Posty: 19
Rejestracja: 09 lip 2010, 00:18

Nieprzeczytany post autor: nokoments »

Witam, jak ostatnio opinia o Alpari? Jak u nich wygląda skalpowanie (interesuje mnie jak reagują na takich ekstremalnych skalperów, którzy biorą po 5 pips w ciagu kilku minut, pisze, bo kazdy co innego rozumie przez skalp) i jaki sie utrzymuje spread na edku? Z gory dziekuje za odpowiedzi i opinie.

Awatar użytkownika
Mighty Baz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1463
Rejestracja: 18 wrz 2010, 09:33

Nieprzeczytany post autor: Mighty Baz »

mozna skalpowac, bez problemu.

ODPOWIEDZ