AliorTrader - ECN.

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
2
6%
Poza paroma minusami są ok
13
41%
Przeciętny
7
22%
Mają wiele wad
5
16%
Stanowczo odradzam
5
16%
 
Liczba głosów: 32

TxT
Gaduła
Gaduła
Posty: 141
Rejestracja: 23 paź 2014, 20:01

Re: AliorTrader - ECN.

Nieprzeczytany post autor: TxT »

fqs pisze:Dziwne, ze najwiecej do powiedzenia maja osoby z "wieloletnim" doswiadczeniem, ale zarejestrowane bardzo niedawno :)
Do wszystkich swietnych traderow z WIELOLETNIM doswiadczeniem na platformie AliorTrader: proszę o podanie kwotowań w interwale sekundowym z dnia 10.06.2015 od godziny 23:00:00 do godziny 23:02:08 na parze AUDCAD. To chyba niewiele dla wyznawcow tej fantastycznej platformy.
Płaczesz jak mała dziewczyna bo brok ci nie uznał reklamacji przy okazji obrazajac ludzi ktorzy maja inne zdanie ("wyznawcow platformy"). Od 2009 masz 11 postow wiec tez nie widze tutaj wielkiej rozpoznawalnej persony tylko ze wzgledu na rejestracje nicka.

To chyba proste - gdzie indziej jest lepiej/szybciej/taniej to zabierasz zabawki i wybierasz lepsza oferte bo jestesmy na rynku zeby zarabiac kase prawda?

andrzej-sk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 479
Rejestracja: 20 lut 2008, 23:39

Re: AliorTrader - ECN.

Nieprzeczytany post autor: andrzej-sk »

TxT pisze:
fqs pisze:Dziwne, ze najwiecej do powiedzenia maja osoby z "wieloletnim" doswiadczeniem, ale zarejestrowane bardzo niedawno :)
Do wszystkich swietnych traderow z WIELOLETNIM doswiadczeniem na platformie AliorTrader: proszę o podanie kwotowań w interwale sekundowym z dnia 10.06.2015 od godziny 23:00:00 do godziny 23:02:08 na parze AUDCAD. To chyba niewiele dla wyznawcow tej fantastycznej platformy.
Płaczesz jak mała dziewczyna bo brok ci nie uznał reklamacji przy okazji obrazajac ludzi ktorzy maja inne zdanie ("wyznawcow platformy"). Od 2009 masz 11 postow wiec tez nie widze tutaj wielkiej rozpoznawalnej persony tylko ze wzgledu na rejestracje nicka.

To chyba proste - gdzie indziej jest lepiej/szybciej/taniej to zabierasz zabawki i wybierasz lepsza oferte bo jestesmy na rynku zeby zarabiac kase prawda?
Też mam takie zdanie.

Natomiast o brokerze to:

prowizja wysoka-- fakt
Swap--- skandaliczny --fakt
rozłączania też się zdarzają--fakt


reszta --czyli wpłaty i wypłaty -- czołówka ŚWIATOWA-- wszystko w czasie rzesczywistym.


Reszta nalęży do oceny inwestora.

Janusz36
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 16 kwie 2015, 00:28

Re: AliorTrader - ECN.

Nieprzeczytany post autor: Janusz36 »

Oprocentowanie konta na 5% dla aktywnych. Ciekawe ile lota w mc-u trzeba zrobić.?? Btw jakim to trzeba być Kowalskim zeby płakać w kilku postach na usługi brokera a przeciez kazdego inwestora cechuje spokuj albo nie inwestor tylko krzykacz i malkontent. Przedstawiciel dm aliora to musi niedowierzć. Jeden krytyczny post i wszystko i zostawcie temat ludziom ktorzy chcą się czegos dowiedziec. W bankowosci internetowej jest mozliwośc napisania wiadomości do konkretnego adresata- dla mnie bajer i w ciągu 24h na pewno odpiszą. Kaźda instytucje prowadzą ludzie a człowiek jest omylny. Ja tam cenie sobie ProTradera i jak cos będzie nie tak to odejde i nie będe płakał i spamował ciągle w temacie brokera.

fqs
Bywalec
Bywalec
Posty: 16
Rejestracja: 10 sie 2009, 10:25

Re: AliorTrader - ECN.

Nieprzeczytany post autor: fqs »

3 posty wieloletnich traderow i ZERO konkretu i odniesien do meritum sprawy.
Ponawiam prosbe: proszę o podanie kwotowań w interwale sekundowym z dnia 10.06.2015 od godziny 23:00:00 do godziny 23:02:08 na parze AUDCAD.

Janusz36
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 16 kwie 2015, 00:28

Re: AliorTrader - ECN.

Nieprzeczytany post autor: Janusz36 »

fqs pisze:3 posty wieloletnich traderow i ZERO konkretu i odniesien do meritum sprawy.
Ponawiam prosbe: proszę o podanie kwotowań w interwale sekundowym z dnia 10.06.2015 od godziny 23:00:00 do godziny 23:02:08 na parze AUDCAD.
O 23 to ja juź spie. Naobraźałes nas a teraz mamy Ci cokolwiek podpowiedzieć? Za taki płacz i zniesławienie broker powinien dawno rozwiązać z Tobą umowe ale w internecie anonimowosc pozwala na więcej,nie? Szkoda mi Ciebie chłopaku. jJakbyś miał racje to alior dawno przyjąłby reklamacje a Ty dalej płaczesz jak mała dziewczynka. Dorośnij i naucz sie pisac do brokera reklamcje a nie na forum.

andrzej-sk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 479
Rejestracja: 20 lut 2008, 23:39

Re: AliorTrader - ECN.

Nieprzeczytany post autor: andrzej-sk »

fqs pisze:3 posty wieloletnich traderow i ZERO konkretu i odniesien do meritum sprawy.
Ponawiam prosbe: proszę o podanie kwotowań w interwale sekundowym z dnia 10.06.2015 od godziny 23:00:00 do godziny 23:02:08 na parze AUDCAD.
Kolego Drogi. Nawet jak bym Ci podał--- to co Ci z tego przyjdzie? Chciałbyś może jako dowód pokazać to brokerowi :shock: :mrgreen: czy są Ci one może potrzebne do lepszego samopoczucia.
W tym czasie na forexie zdarzają się cuda. Niektórzy zawieszają nawet notowania na pięć minut by uniknąś tych cudów.

fqs
Bywalec
Bywalec
Posty: 16
Rejestracja: 10 sie 2009, 10:25

Re: AliorTrader - ECN.

Nieprzeczytany post autor: fqs »

andrzej-sk pisze: Kolego Drogi. Nawet jak bym Ci podał--- ...
Drogi Kolego. Prosze Cie, podaj.

MarcinPOL
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 66
Rejestracja: 13 cze 2015, 22:30

Re: AliorTrader - ECN.

Nieprzeczytany post autor: MarcinPOL »

Wykres tickowy z DukasCopy. Masz BID i ASK tam. Czas przesunięty o 2h.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Mirandola
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 82
Rejestracja: 21 sty 2010, 22:44

Re: AliorTrader - ECN.

Nieprzeczytany post autor: Mirandola »

Kolega chyba prosił o wykresy z Aliora nie z innych platform. A tu kwiatek:
Janusz36 pisze:Jedna z wielu cech Polaków można dostrzec czytając ten temat. Ja olałem AM uk i gram u aliora i jestem zadowolony poza poślizgami na niekorzysc, na korzysc jesze sie mi nie zdarzyło.
To jest mistrzostwo świata. Być zadowolonym, że się jest dymanym.

fqs
Bywalec
Bywalec
Posty: 16
Rejestracja: 10 sie 2009, 10:25

Re: AliorTrader - ECN.

Nieprzeczytany post autor: fqs »

Dziekuje bardzo za fatyge!!! Zdawalem sobie sprawe ze u "normalnych" brokerow wykres wyglada w ten sposob.
Wiem, ze w Dukascopy czy polskim TMS - TP na wysokosci 0.9450 weszloby bez problemu. Od poczatku zalezalo mi na uzmyslowieniu wszystkim rownoleglej rzeczywistosci w Aliorze. Wykres sekundowy wlasnie od tego brokera w czasie 128 sekund mial 3 swiece sekundowe!!!!! Dlatego prosilem o wykres sekundowy z Alior Tradera bo wiedzialem, ze go nie dostane :)
Jeszcze raz dziekuje za wykres z Dukascopy.

ODPOWIEDZ