AliorTrader - ECN.

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
2
6%
Poza paroma minusami są ok
13
41%
Przeciętny
7
22%
Mają wiele wad
5
16%
Stanowczo odradzam
5
16%
 
Liczba głosów: 32

Awatar użytkownika
por. Borewicz
Gaduła
Gaduła
Posty: 93
Rejestracja: 25 cze 2014, 11:58

Re: AliorTrader - ECN.

Nieprzeczytany post autor: por. Borewicz »

Czy planowana jest jakaś aktualizacja platformy? Pamiętam, że jakieś pół roku temu próbowałem użyć jej do pisania EA, ale niestety się nie dało ze względu na zatrważającą ilość błędów.

upfx
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 82
Rejestracja: 09 lut 2013, 06:54

Modyfikacja zlecen w czasie weekendu.

Nieprzeczytany post autor: upfx »

Mam jeszcze jedno pytanie do Alior-znawcow. Czy jest mozliwa modyfikacja zlecen w czasie wekendu?
Chcialbym zmodyfikowac czasem SL/TP niektorych zlecen, niestety proby takie sa odrzucane. Dlaczego?

-- 26 paź 2014, 08:46 --

Czesto zdarza mi sie, ze musze otworzyc Alior trader-a na innym komputerze niz domowy.
Czy jest mozliwosc zapisania elementow rysunkowych z wykresu tak, aby przeniesc je na inny komputer?
Nie chce mi sie rysowac tego wszystkiego od poczatku przy instalacji na innym kompie, czy tez ponownej instalacji oprogramowania.
Wiem, ze ustawienia okna moge zapisac. Jak zapisac natomiast elementy rysunkowe jak linie, komentarze, pola tekstowe, itp?

-- 27 paź 2014, 06:24 --

Probuje zapisac ustawienia dla Source type jako "bid/ask average" lecz caly czas powraca pierwsza dostepna opcja "by bid". Jak to ustawic na stale, tzn "bid/ask average"?

-- 27 paź 2014, 06:27 --

Nie zapisuje tez ustawien dla zakresu czasowego wyswietlanych danych. Chcialbym, aby za kazdym razem, gdy wybiora dane jednodniowe, wyswietlaly mi sie wszystkie z ostatnich 20 lat, a nie domyslnie z 6 miesiecy.

-- 27 paź 2014, 06:32 --
upfx pisze:
BM Alior Bank pisze: Czy może Pan doprecyzować, gdzie znajduje się ten błąd?
W załączniku dwa screeny z platformy. Na pierwszym otwarte są 2 pozycje przeciwstawne, gdzie zarówno w otwartych pozycjach jak i w szczegółach rachunku wszystkie dane są poprawne. W ekspozycji walutowej również nie widzimy błędów - ekspozycja dla EUR jest równa 0, dla USD jest równa różnicy w otwieranych pozycjach zgodnie z kursem ich otwarcia.
Na drugim screenie widzimy 3 pozycje, z czego jedna jest przeciwstawna. Tutaj ekspozycja w EUR i USD jest już inna, ponieważ 10000 K EUR/USD powoduje powstanie ekspozycji w EUR=10000 i USD= 13297, w której skład wchodzi różnica w pozycji przeciwstawnej i 10000 EUR/USD po odpowiednim kursie.

Pozdrawiamy
Zespół BM Alior Banku
Dziwna sprawa. U mnie wyglada to tak:
Obrazek
Sprawa caly czas nierozwiazana. mam kilka pozycji z long na 10 000 i kilkadziesiac short na usa500, wynik na dole tabeli to 98 967. Calkiem od rzeczy. Jak to skorygowac?

Awatar użytkownika
marcinmijagi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 790
Rejestracja: 23 sty 2012, 13:26

Re: AliorTrader - ECN.

Nieprzeczytany post autor: marcinmijagi »

Witam, orientuje sie ktos, czy jest mozliwosc otrzymywania pitu od Aliora na adres zagraniczny?
Cytaty, pipsów nie dają.

set
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 79
Rejestracja: 18 sty 2013, 10:10

Re: AliorTrader - ECN.

Nieprzeczytany post autor: set »

Tak, nie działa.

upfx
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 82
Rejestracja: 09 lut 2013, 06:54

Re: AliorTrader - ECN.

Nieprzeczytany post autor: upfx »

set pisze:Tak, nie działa.
Zalogowalem sie, dziala juz.

-- 13 lis 2014, 14:09 --

Do poprzednich problemow, ktore zglaszalem, a ktore zostaly zignorowane, dodam jeszcze to zjawisko.

Jak juz narysujecie wszystkie swoje kreski, to niech wam nie przyjdzie do glowy skalowac wykres.

Oto co sie dzieje wtedy:

Obrazek[/URL]

-- 13 lis 2014, 14:11 --

Obrazek

Awatar użytkownika
Mat2314
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 601
Rejestracja: 13 paź 2014, 21:26

Re: AliorTrader - ECN.

Nieprzeczytany post autor: Mat2314 »

Czyżby padło, czy jak?
Na demo idzie się zalogować, ale na normalny - nie.

ANGAWE
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 72
Rejestracja: 10 sie 2011, 19:25

Re: AliorTrader - ECN.

Nieprzeczytany post autor: ANGAWE »

Jak max mozna trzymać otwartą pozycję?

Awatar użytkownika
Mich@ł
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 02 gru 2014, 18:50

Re: AliorTrader - ECN.

Nieprzeczytany post autor: Mich@ł »

Jako że jest to mój pierwszy post na forum, witam wszystkich forumowiczów.
Chciałem zapytać czy Alior ogarnął już działanie platformy? Z tego co wyczytałem na forum to zaliczali wpadki jedną po drugiej. Bawiłem się trochę kontem demo ale chciałbym wiedzieć jak jest z kontem real, czy Alior wyciągnął już jakieś wnioski z wcześniejszych porażek?

Awatar użytkownika
BM Alior Bank
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 391
Rejestracja: 13 kwie 2011, 13:59

Re: AliorTrader - ECN.

Nieprzeczytany post autor: BM Alior Bank »

ANGAWE pisze:Jak max mozna trzymać otwartą pozycję?
Nie ma ograniczeń w tym zakresie - nie wymagamy zamykania pozycji w określonym czasie.
Biuro Maklerskie Alior Banku
mail: kontakt.bm@alior.pl
tel: 19503

TxT
Gaduła
Gaduła
Posty: 141
Rejestracja: 23 paź 2014, 20:01

Re: AliorTrader - ECN.

Nieprzeczytany post autor: TxT »

Mich@ł pisze:Jako że jest to mój pierwszy post na forum, witam wszystkich forumowiczów.
Chciałem zapytać czy Alior ogarnął już działanie platformy? Z tego co wyczytałem na forum to zaliczali wpadki jedną po drugiej. Bawiłem się trochę kontem demo ale chciałbym wiedzieć jak jest z kontem real, czy Alior wyciągnął już jakieś wnioski z wcześniejszych porażek?
Nie wiem jak bylo wczesniej, w ostatnich 3 miesiącach (mniej wiecej) mialem dwa rozlaczenia - jedno trwalo ok 3 minut, drugie coś koło 2 minut. Z polskich moge porownac z ING i mforex - ING padlo kilkanascie razy w tym czasie, mforex 2 razy - raz okolo minuty i raz okolo 5 minut.

ODPOWIEDZ