AlgoTrader - choose a future

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
MaRCHeW
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1213
Rejestracja: 20 gru 2005, 22:19

AlgoTrader - choose a future

Nieprzeczytany post autor: MaRCHeW »

Witam.

http://www.algotrader.pl/

Blog, który w swoich założeniach ma stanowić zapis ewolucji jaka od kilku lat dokonuje się na rynkach finansowych w zakresie algotradingu.
Znajdą się na nim także wszelkie niezbędne informacje przydatne algotraderowi w procesie tworzenia, back testów oraz forward testów strategii algorytmicznych.

Pozdrawiam
Karol Marchewka

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: AlgoTrader - choose a future

Nieprzeczytany post autor: green7 »

MaRCHeW pisze:Witam.

http://www.algotrader.pl/

Blog, który w swoich założeniach ma stanowić zapis ewolucji jaka od kilku lat dokonuje się na rynkach finansowych w zakresie algotradingu.
Znajdą się na nim także wszelkie niezbędne informacje przydatne algotraderowi w procesie tworzenia, back testów oraz forward testów strategii algorytmicznych.

Pozdrawiam
Karol Marchewka
Super super - z niecierpliwością czekam na jakieś konkretne posty :)
Green
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
CoVal
Gaduła
Gaduła
Posty: 320
Rejestracja: 06 paź 2005, 22:45

Nieprzeczytany post autor: CoVal »

Marchew, no ale zrob cos z tym blogiem ... :)
Wlasnie spedzilem dobrych kilkanascie minut na wpisanie obszernego komentarza w czesci: Platformy.
Ale po zatwierdzeniu i odswiezeniu strony... komentarza nima....:)

Cenzura wyciela ?

Awatar użytkownika
MaRCHeW
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1213
Rejestracja: 20 gru 2005, 22:19

Nieprzeczytany post autor: MaRCHeW »

Witam.
CoVal pisze:Marchew, no ale zrob cos z tym blogiem ... :)
Wlasnie spedzilem dobrych kilkanascie minut na wpisanie obszernego komentarza w czesci: Platformy.
Ale po zatwierdzeniu i odswiezeniu strony... komentarza nima....:)

Cenzura wyciela ?
Mam włączoną opcję, że pierwszy komentarz każdej nowej osoby, jest moderowany. Później można dodawać komentarze bez problemu. To tak antyspamowo ;)

Pozdrawiam
Karol Marchewka

Awatar użytkownika
MaRCHeW
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1213
Rejestracja: 20 gru 2005, 22:19

Nieprzeczytany post autor: MaRCHeW »

Witam.
By_żyło_się_lepiej pisze:MaRCHeW
Nie da rady rozszerzyć tego teksu tak aby zajmował 80% strony a reszta 20 a nie jest dokładnie odwrotnie?
Na netbooku z 10" monitorem mam tak jak chcesz mieć :P

A tak poważnie to wykupiłem domenę w nazwa.pl i korzystam z ich usługi Active.Blog, która dla wykupionej domeny jest za darmo i posiada tylko jeden motyw.
Ponieważ nigdy nie prowadziłem bloga, to przez pierwszy rok niech tak pozostanie. Choć nie należę do osób, które szybko porzucają projekty nad jakimi pracują, to być może nie przypadnie mi idea bloga do gustu.
Dlatego jeżeli będę prowadził blog przez rok, to po roku wykupię serwer i na pewno zmienię layout bloga.

Pozdrawiam
Karol Marchewka

ODPOWIEDZ