Serwis Forex-nawigator.biz korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [Zamknij tą informację]

Dzisiaj jest 22 lip 2018, 07:09     PREMIA 30$ bez depozytu! Dodatkowo aż do 50% bonusu od wpłaty w XM!

Alerty na komórkę - MT4

Wszystko co związane z zapleczem technicznym tradera, czyli m.in. komputery, smartfony, tablety, VPS'y itp.
  • Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

Jones

Maniak

Maniak

Re: Alerty na komórkę - MT4

Nieprzeczytany post19 mar 2017, 21:26

Zeziu07 pisze:Podbijam temat - ktoś ogarnął jakieś rozwiązanie?

aby dostać SMS
trzeba zdefiniować alert na e-mail
w skrzynce pocztowej ustawić powiadomienie SMS o e-mail
zazwyczaj usługa płatna
tak w wielkim skrócie
hej
Pamiętaj, że twoim celem jest grać dobrze, a nie grać często. Alexander Elder
http://www.forexfactory.com/jones_pl
https://www.myfxbook.com/members/Jones

krzem78

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post06 kwie 2017, 08:55

Tak czy inaczej, nawet jeśli zadziała wysyłanie SMS czy emaili z MT4, to wydaje mi się że tylko w przypadku gdy jest uruchomione MT4 na kompie. I to jest najsłabszy punkt takich powiadomień.
Lepiej pobrać jaką aplikację na smartfona. Są darmowe np Forex Alarm na Androida (oczywiście uporczywe reklamy bo aplikacja darmowa). Opinie są dobre. Próbowałem kiedyś - raz działa raz nie. Ostatnio wcale - muszę przeinstalować - coś jest nie tak.
Czy ktoś ma doświadczenia z aplikacjami na androida, powiadamiającymi o kursie walut?

amicus4

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post12 lip 2018, 23:00

Ja mam ustawiony alert jako alarm (prawy klik na wykresie --> handel --> alarm), tylko w sposób zaalarmowania musi być ustawione Notification, wtedy jeżeli dobrze mamy ustawione Powiadomienia na aplikację na telefonie to wysyła alert na komórkę gdy cena dotknie poziomu na którym jest alarm.
Ale tak czy inaczej mt4 na kompie musi być włączone.
Poprzednia

Wróć do Zaplecze techniczne