afera Spain vs TMS Brokers- ważne!

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
aldona.sss
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 57
Rejestracja: 09 cze 2015, 21:09

Re: afera Spain vs TMS Brokers- ważne!

Nieprzeczytany post autor: aldona.sss »

Spain, nie przejmuj się walcz dalej i rób swoje!

Bywalcy tego forum a zwłaszcza osoby poszkodowane przez TMS dobrze pamiętają, że wszystko od Ciebie się zaczęło i to dzięki nagłośnieniu twojej sprawy TMS Brokers wycofał pozwy w całej Polsce przeciwko innym traderom, a reszty już nie pozywał do sądów tylko grzecznie poumarzał debety.

Także ukłony dla Ciebie Spain, trzymamy kciuki. Jestem ciekawa jak temat dalej sie rozwinie. Napisz konkretnie co zamierzasz robić, jakie akcje proponujesz, znam troche osob ktore w razie co chetnie się przyłączą.

spainfx
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 22
Rejestracja: 08 mar 2017, 01:17

Re: afera Spain vs TMS Brokers- ważne!

Nieprzeczytany post autor: spainfx »

juszjuszmilion pisze:No tak, wymiar sprawiedliwości, niestety. Niech się cieszą, że takie mamy sądy. W normalnym kraju dobry prawnik by ich pozamiatał i sami zostali by z debetem.
ja do tego bym dodał żenująco słabą pozycję konsumentów. jestesmy w unii a klienta -stronę słabszą traktuje się jak śmiecia. Przecież od dawna wiadomo że jak trwoga to do mediów iść i sprawę nagłośnić

w normalnym kraju to SĘDZIA by takiego brokera pozamiatał.

-- Dodano: 28 mar 2017, 00:22 --
arkoni pisze:
spainfx napisał:
wiesz jaki jest problem? wymiar sprawiedliwości. ktory trzeba przekonać do swoich racji, a ktory działa wolno (co ośmiela tzw. "lowcow frajerow").
No właśnie na tym to polega - sąd trzeba przekonać do swoich racji. I tak to działa na całym cywilizowanym świecie.
Sądy w Polsce może i nie działają szybko ale i nie odbiegają pod tym względem od sądów wielu europejskich krajów.
Szybko na pewno działają sądy w KRLD i innych tego typu dyktaturach.
Kolego, zobacz ile trwa proces cywilny w UK, Niemczech a u nas i za przeproszeniem nie pieprz bzdur.
zobacz co ile czasu są wyznaczane w cywilnych wydzialach rozprawy...ile razy sprawa spada z wokandy i rozprawa nie odbywa się... bo zwrotka bo biegli bo pelnomocnik się nie stawił...slyszales by prawnik w Zjednoczonym Królewstwie od początku grał na przedawnienie? no właśnie.

-- Dodano: 28 mar 2017, 00:28 --
malyforex pisze:
spainfx pisze:Szanowni,
Ponieważ uważam że w jedności siła, zwracam się z następującym apelem:
poszukujemy ludzi pokrzywdzonych którym tms zrobił rekwotowania przez ostatnie 10 (!) lat mamy sposób na odzyskanie pieniędzy od brokera, nie tylko za tzw. czarny czwartek

zainteresowanych proszę o kontakt albo na Fb, profil : A. Szyngiera Oficjalne

https://www.facebook.com/aszyngiera.oficjalnie.5

albo bezp. Na maila: spainofficial@gmail.com

Pozdrawiam wszystkich traderów:)

Spain


Czytam i nie wierzę, to brzmi jak naganianie tym razem na usługi prawnicze.

Panie Spainfx niech Pan powie jak Pan zamierza ratowac innych ludzi skoro sam pan TMSu nie pozwał - a ponoć ma pan super kwity a i pieniądz o który toczy się walka jest spory? Nie odzyskał pan pieniędzy które się ponoć panu należą a jedynce co udało się ugrac to umorzenie debetu, ale to chyba bardziej dlatego, że tmsowi się już znudziło boksowanie za kilka klocków.

To coraz bardziej wygląda jak zwykłe oszustwo i próba wypromowanie siebie i pana prawnika kosztem innych osób. Ciekaw jestem tych efektów i kiedy to pan wyląduje w mediach jako kolejny naciągacz a takich przy kredytach frankowych, polisolokatach czy amber gold były już setki.

Panie szanowny, ja nikogo nie naciągam!
sam dałem przykład co robić. podaję swoje dane wystepuję w mediach z podniesioną przyłbicą. udało mi się wygrac o tyle że mam anulowany debet. mało? jak na samotną szarżę uważam bardzo dużo. I spokojnie, nie powiedziałem ostatniego słowa ale nie będę przecież strategii procesowej ujawniał na forum

tms się znudzilo? ha ha wolne żarty, oni nie ustępują tak łatwo...

Porównanie jest obraźliwe i krzywdzące. to moja działalność pomaga innym bo jak sprawa trafi do sądu to w mojej sprawie precedens posłuży innym. tak, jestem zadowolony że skorzystałem z prawnika. tak, dalej zamierzam walczyć z nieuczciwymi brokerami. Mało? a Pan panie małyforex co zrobiłeś by walczyć z łowcami frajerów? słucham

kto chce może się odezwać. nikomu nie obiecuję złotych gór, natomiast powtarzam- zjednoczeni traderzy stanowią wartość z którą taki broker musiałby się liczyć! idealistyczne? może, ale jak się okazało jak się ma determinację można swoją jednostkowa sprawą zainteresować media.

Spain

-- Dodano: 28 mar 2017, 00:33 --
aldona.sss pisze:Spain, nie przejmuj się walcz dalej i rób swoje!

Bywalcy tego forum a zwłaszcza osoby poszkodowane przez TMS dobrze pamiętają, że wszystko od Ciebie się zaczęło i to dzięki nagłośnieniu twojej sprawy TMS Brokers wycofał pozwy w całej Polsce przeciwko innym traderom, a reszty już nie pozywał do sądów tylko grzecznie poumarzał debety.

Także ukłony dla Ciebie Spain, trzymamy kciuki. Jestem ciekawa jak temat dalej sie rozwinie. Napisz konkretnie co zamierzasz robić, jakie akcje proponujesz, znam troche osob ktore w razie co chetnie się przyłączą.
dzięki Aldona!
cieszę się że pamiętasz jak nagłaśniałem sprawę... też się kłaniam i odezwij się na priv (Fb lub gmail) to wytlumaczę o co mi chodzi na tym etapie i jakie akcje proponuję. możesz też tym osobom o ktrych wspomnialas powiedzieć by się odezwały bezpośrednio lub za twoim pośrednictwem. im nas więcej tym lepiej!:)

ciesze się że ktoś docenia mój skromny wkład w walce z lowcami frajerów. wierz mi, momentami było ciężko...

Awatar użytkownika
arkoni
Gaduła
Gaduła
Posty: 173
Rejestracja: 27 gru 2011, 12:19

Re: afera Spain vs TMS Brokers- ważne!

Nieprzeczytany post autor: arkoni »

spainfx napisał:
Kolego, zobacz ile trwa proces cywilny w UK, Niemczech a u nas i za przeproszeniem nie pieprz bzdur.
zobacz co ile czasu są wyznaczane w cywilnych wydzialach rozprawy...ile razy sprawa spada z wokandy i rozprawa nie odbywa się... bo zwrotka bo biegli bo pelnomocnik się nie stawił...slyszales by prawnik w Zjednoczonym Królewstwie od początku grał na przedawnienie? no właśnie.
Po pierwsze - słownictwo. Radzę się cokolwiek ogarnąć, nie używać wulgaryzmów i nie wmawiać innym, że piszą bzdury.

Po drugie - każdy prawnik wykorzysta wszystkie zgodne z prawem procedury by wygrać sprawę. Jeżeli tego nie robi, to żaden z niego prawnik i dotyczy to każdego kraju. Pretensje raczej do naszych twórców tegoż prawa. I tak, słyszałem, by prawnik w UK grał na przedawnienie, jak wszędzie na świecie, gdzie taka prawna możliwość istnieje, a jest to dla danej strony najlepsze rozwiązanie. Zresztą jak wszystkie inne zgodne z prawem wybiegi.

Po trzecie - zalatuje mi tu politycznym podtekstem - zamiast wątku o brokerze i chęci pomocy innym poszkodowanym widzę przede wszystkim polityczną nagonkę na sądy, co sprzyja jakoś tak dziwnie obecnie rządzącym.

Po czwarte - istnieje wiele porównań sądownictwa funkcjonującego w krajach europejskich (i nie tylko). Także instytucje UE takowych dokonały. Są ogólnie dostępne i można się z nimi zapoznać. Choć polskie sądy nie wypadają najlepiej, to nie są także najgorsze. Z całą pewnością sądy zdecydowanie szybciej działają na Białorusi czy w Rosji - ostatnie wydarzenia o tym dobitnie świadczą...

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: afera Spain vs TMS Brokers- ważne!

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

arkoni pisze:
Po trzecie - zalatuje mi tu politycznym podtekstem - zamiast wątku o brokerze i chęci pomocy innym poszkodowanym widzę przede wszystkim polityczną nagonkę na sądy, co sprzyja jakoś tak dziwnie obecnie rządzącym.
Nie przesadzaj. To co napisał Spain w żaden sposób nie jest agitacją propisowską przeciwko sądom. W sumie szkoda, bo ta klika postubecka wymaga zaorania równo z glebą.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Awatar użytkownika
arkoni
Gaduła
Gaduła
Posty: 173
Rejestracja: 27 gru 2011, 12:19

Re: afera Spain vs TMS Brokers- ważne!

Nieprzeczytany post autor: arkoni »

MarioDM napisał:
Nie przesadzaj. To co napisał Spain w żaden sposób nie jest agitacją propisowską przeciwko sądom. W sumie szkoda, bo ta klika postubecka wymaga zaorania równo z glebą.
Cóż za bezstronna, wyważona, dobrze uargumentowiona i pozbawiona politycznego podtekstu opinia.

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: afera Spain vs TMS Brokers- ważne!

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

arkoni pisze:
Cóż za bezstronna, wyważona, dobrze uargumentowiona i pozbawiona politycznego podtekstu opinia.
Trafiony - zatopiony :lol:
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Awatar użytkownika
juszjuszmilion
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 13 sie 2016, 21:33

Re: afera Spain vs TMS Brokers- ważne!

Nieprzeczytany post autor: juszjuszmilion »

jednych i drugich trzeba zaorać. To co kiedyś robili poubeccy z PO to szok, ale teraz co robią pisuary to już szok do potęgi. Nie mam pojęcia co gorsze. Nie ma kompletnie nikogo normalnego, kompetentnego i uczciwego, nie ma.
Obrazek
Obrazek

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: afera Spain vs TMS Brokers- ważne!

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »


Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: afera Spain vs TMS Brokers- ważne!

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Panowie dajcie spokój. Pomyślcie o interesie wszystkich traderów. W naszym interesie jest aby sprawa była słyszalna, i nawet jeśli w Polsce prawo nie opiera się na precedensach, to dobre nagłośnienie problemu Spaina może wyznaczyć nowe trendy w przyszłości w sprawach jak ta. Dlatego zamiast wyliczać kto kiedy był w PZPR lepiej skupcie się na meritum, moim zdaniem dyskusja powinna polegać na : nie -czy- popierać Spaina, ale -jak. To może być wyznacznik nowej jakości podejścia krajowych brokerów do klienta, i głupotą jest marnować taki potencjał. :568:
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

Awatar użytkownika
dobryfxplayer
Maniak
Maniak
Posty: 2413
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:16

Re: afera Spain vs TMS Brokers- ważne!

Nieprzeczytany post autor: dobryfxplayer »

irmentruda pisze:http://polityczek.pl/images/16999143_14 ... 7611_n.jpg

ten siwy pan to też członek PO?
jest to czlonek PiS. a co w tym obrazku jest zlego?
"Buy right, sit tight." - J. Livermore

ODPOWIEDZ