3 interwały w 1 oknie

Sprawy techniczne dotyczące poszczególnych platform handlowych.
skaneru
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 21 sty 2015, 11:34

3 interwały w 1 oknie

Nieprzeczytany post autor: skaneru »

Witam,

mam pytanie.
Czy jest jakiś wskaźnik/sposób by na 1 parze walutowej przypuśćmy EUR/USD w oknie tej pary, wyświetlały się wykresy z 3 lub 5 dowolnych interwałów nas interesujących obok siebie, a nie jak aktualnie jeden? Oczywiście wszystko z naszymi aktualnymi liniami wparcia/oporu czy też innymi rzeczami które mamy akurat na danym wykresie.

Przykład:
1 okno na parze EURUSD i 3 wykresy w tym oknie trochę od siebie oddzielone z H1 H4 i D1
Bardzo by to uprościło, nie trzeba wtedy co chwila przełączać co chwile miedzy interwałami.

Pozdrawiam,
Kamil

Awatar użytkownika
Fantômas
Gaduła
Gaduła
Posty: 152
Rejestracja: 14 lis 2012, 08:56

Re: 3 interwały w 1 oknie

Nieprzeczytany post autor: Fantômas »

Otwierasz 3 czy ile tam chcesz okien z interesujacymi cie przedzialami , ramami czasowymi tego samego waloru i wchodzisz w zdaje sie, bo dawno nie uzywalem, "okNo" na belce z narzedziami u gory i przelaczasz sobie te interway w ukladzie poziomym, pionowym itp
I saw you twice...
Try again.

skaneru
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 21 sty 2015, 11:34

Re: 3 interwały w 1 oknie

Nieprzeczytany post autor: skaneru »

Rozwiązanie może być dobre ale zbyt czasochłonne. Bo Tworzyć muszę do każdej pary 3 zakładki i się bawić w ustawianie, a chodzi o to by na 1 parze, w 1 zakładce od razu mieć 3 interwały pokazane :)

Ale dzięki za odpowiedź bo zapomniałem o tej opcji, póki co tak muszę działać :)

Damian77
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 546
Rejestracja: 07 sie 2008, 09:47

Re: 3 interwały w 1 oknie

Nieprzeczytany post autor: Damian77 »

skaneru pisze:Rozwiązanie może być dobre ale zbyt czasochłonne. Bo Tworzyć muszę do każdej pary 3 zakładki i się bawić w ustawianie, a chodzi o to by na 1 parze, w 1 zakładce od razu mieć 3 interwały pokazane :)

Ale dzięki za odpowiedź bo zapomniałem o tej opcji, póki co tak muszę działać :)
kiedyś z tym się bawiłem
http://www.pipware.com/software/mini-charts.html

krzysztof1021
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 04 lut 2009, 15:42

Re: 3 interwały w 1 oknie

Nieprzeczytany post autor: krzysztof1021 »

Czy to miałeś na myśli?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ