20% miesięcznie - skalping Median renko

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
jarfx05
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 62
Rejestracja: 06 mar 2013, 01:27

Re: 20% miesięcznie - skalping Median renko

Nieprzeczytany post autor: jarfx05 »

10.7 byl b dobrym do gry zreszta nie tylko na Edku oby wiecj takich. Piatek na Edku 15 pips do 11 sygnal byl wyrazny i oczywisty nie mozna bylo tego przegapic. Nie wiem jakich filtow uzywasz bo jest to tajemnica ale wiem jedno nie idz ta droga bo nastepny tydzien pewnie nie bedzie lepszy. Skoro strzalki od Henryka nie daly Tobie zarobic to moze uradzimy cos razem? Mysle ze moze Ci pomoc jak na poczatek bedziesz celowal w 5 pipsowe targety a nie czekal na wiekszy ruch ceny..to tak na poczatek....Pozdrawiam z zycze powodzenia bo skalp na mrenko to sztuka

jarfx05
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 62
Rejestracja: 06 mar 2013, 01:27

Re: 20% miesięcznie - skalping Median renko

Nieprzeczytany post autor: jarfx05 »

...zeby nie byc goloslownym ...skalp na mrenko jest dosc trudny ale nie jest niemozliwy... :)..jeszcze raz pozdrawiam i zycze sukcesow
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: 20% miesięcznie - skalping Median renko

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

Szukaj czego innego. Moim zdaniem ten system bardzo szybko cię wykończy i psychicznie i finansowo. To tak na prawdę nigdy nie działało. Nie ma przykładów duzych, stałych profitów. Ot kolejna zabawka AT i tyle. Do tego kiepski RR
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

3dvision
Gaduła
Gaduła
Posty: 166
Rejestracja: 19 paź 2011, 17:56

Re: 20% miesięcznie - skalping Median renko

Nieprzeczytany post autor: 3dvision »

spokojnie chłopaki nie można wyciągać wniosków po kilku zagraniach - dajmy conajmniej 2 miechy na te testy.

jarfx05 - a już kojarzę cię z forum od henryka po tym wskźniku :-) Grasz tym systemem na median renko od Henia? Masz jakies pozytywne efekty?

3dvision
Gaduła
Gaduła
Posty: 166
Rejestracja: 19 paź 2011, 17:56

Re: 20% miesięcznie - skalping Median renko

Nieprzeczytany post autor: 3dvision »

Dziś 14 lipca nie było setupu na wejście. Czekamy dalej :-)

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: 20% miesięcznie - skalping Median renko

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

3dvision jak oceniasz szkolenie od Hyńka? Chyba coś słabe skoro DD na poziomie 20%? Dużo kosztowało?

3dvision
Gaduła
Gaduła
Posty: 166
Rejestracja: 19 paź 2011, 17:56

Re: 20% miesięcznie - skalping Median renko

Nieprzeczytany post autor: 3dvision »

System którym teraz gram nie jest od heńka - sam go wymyśliłem.

Co do szkolenia Heńka - odnośnie RSS - kosztował mnie 500zł / ale wyników na nim nie umiałem zrobić dobrych. Chyba większość ludzi jakoś nie potrafi wyciągnąć na nim zysków. Przynajmniej nie widać to na forum.

krystian74
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 646
Rejestracja: 28 sty 2011, 11:05

Re: 20% miesięcznie - skalping Median renko

Nieprzeczytany post autor: krystian74 »

Witam.
Z tego co widzę robisz jeden błąd nie porównujesz różnych ram czasowych z Renko. Jest to podstawa do dobrej i skutecznej metody inwestowania.

3dvision
Gaduła
Gaduła
Posty: 166
Rejestracja: 19 paź 2011, 17:56

Re: 20% miesięcznie - skalping Median renko

Nieprzeczytany post autor: 3dvision »

Dziś dość zwariowany i niezdecydowany dzień na edku, który przyniósł 4 wejście (2 stratne i 2 zyskowne) Ogólnie udało się coś zarobić więc jest ok .


15.07.2014
+2,40%
+10,2 pipsów

Obrazek

3dvision
Gaduła
Gaduła
Posty: 166
Rejestracja: 19 paź 2011, 17:56

Re: 20% miesięcznie - skalping Median renko

Nieprzeczytany post autor: 3dvision »

krystian74 pisze:Witam.
Z tego co widzę robisz jeden błąd nie porównujesz różnych ram czasowych z Renko. Jest to podstawa do dobrej i skutecznej metody inwestowania.
Nie uważam to za błąd, bo mój system kompletnie nie bierze to pod uwagę. Nie jst m to wogóle potrzebne - a zerkanie na wygląd świec na H1 czy H4 nieraz bywa mylące.

ODPOWIEDZ