20% miesięcznie - skalping Median renko

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
3dvision
Gaduła
Gaduła
Posty: 166
Rejestracja: 19 paź 2011, 17:56

Re: 20% miesięcznie - skalping Median renko

Nieprzeczytany post autor: 3dvision »

Dziś koniec już gry
1 wejście na sella - długo kisiło i gdybym grał na świece czasowe pewnie już dawno bym zwątpił i zamknął pozycje . Przekonałem się ostatnio jednak o jednej rzeczy - lepiej wogóle nie patrzeć na świece czasowe ani D1 ,H4 i W1. Bo one nam sugerują "prawdopodobny ruch" co może być mylące i dezorientować uwage. Lepiej trzymać się swoje Mednian renko i olać wszystko inne. W median renko widać co jest aktualnie i jaki trend - więc po co sobie zawracać głowę myślami - " jest świeca dzienna duża zielona zaprzeczająca 2 piny spadkowe, na W1 są Piny na UP - pewnie polecą UP) - i bałbym się otworzysz Shorta. I nie potrzebnie - otworzyłem /zgarnełem TP i cześć idę szpadlem troche pomachać na ogrodzie :-)

jarfx05- nie jest źle dopóki miesiąć jest na + to nie ma na co nażekać :-) obecnie miesięczny wynik +25% więc bardzo dobrze i ponad plan.Sl się zdażąja i to w 60% (niestety może uda się troszke zejść z upływem czasu )ale jeśli moje Sl są prawie 3 razy mniejsze niż TP to wynik ciągle pnie się UP. I u jest włąśnei MM.

19.08.2014
+6,88%
+26 pips

Obrazek

3dvision
Gaduła
Gaduła
Posty: 166
Rejestracja: 19 paź 2011, 17:56

Re: 20% miesięcznie - skalping Median renko

Nieprzeczytany post autor: 3dvision »

Wczoraj i dziś nie było żadnego setupu na wejście - więc czekamy

3dvision
Gaduła
Gaduła
Posty: 166
Rejestracja: 19 paź 2011, 17:56

Re: 20% miesięcznie - skalping Median renko

Nieprzeczytany post autor: 3dvision »

2 wejścia na sell i obydwa stratne. Chyba jednak domkną tą lukę weekendową :-) Na przyszłość jeżeli powtórzy się sytuacja z luką to trzeba jednak odpuszczać sygnały .

25.08.2014
-4,99%
-20 pips

Obrazek

jarfx05
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 62
Rejestracja: 06 mar 2013, 01:27

Re: 20% miesięcznie - skalping Median renko

Nieprzeczytany post autor: jarfx05 »

Moze nie luka jest tak istotna bo nigdy nie wiedomo czy i kiedy sie zamknie? Masz zainstalowany jakis szybki i wiarygodny currenyc meter? Moim zdaniem dopiero sygnaly potwierdzone sila walut maja istotna wartosc. Nie mozna liczyc na zyskowna tranakcje kiedy te dwa sygnaly pozostaja z soba w sprzecznosci.

pozdrawiam

3dvision
Gaduła
Gaduła
Posty: 166
Rejestracja: 19 paź 2011, 17:56

Re: 20% miesięcznie - skalping Median renko

Nieprzeczytany post autor: 3dvision »

jarfx05 pisze:Moze nie luka jest tak istotna bo nigdy nie wiedomo czy i kiedy sie zamknie? Masz zainstalowany jakis szybki i wiarygodny currenyc meter? Moim zdaniem dopiero sygnaly potwierdzone sila walut maja istotna wartosc. Nie mozna liczyc na zyskowna tranakcje kiedy te dwa sygnaly pozostaja z soba w sprzecznosci.

pozdrawiam

Używam indyka TMA SLOPE z H4 - i wg niego widze jak silny i jaki jest trend. I zagrywam zgodnie z nim. Czyli warość -0,25 w zwyż biore tylko S obecnei jest coś koło -0,5 wić mocny trend spadkowy. Z luką zobaczymy chodź wiem że na edku w ostatnich czasch bardzo lubią domykać luki w kolejnym dniu.

jarfx05
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 62
Rejestracja: 06 mar 2013, 01:27

Re: 20% miesięcznie - skalping Median renko

Nieprzeczytany post autor: jarfx05 »

ja mialem cos takiego na mysli...jest ich sporo poszukaj taki ktory sie u Ciebie sprawdzi...:)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

3dvision
Gaduła
Gaduła
Posty: 166
Rejestracja: 19 paź 2011, 17:56

Re: 20% miesięcznie - skalping Median renko

Nieprzeczytany post autor: 3dvision »

Dzisiejszy dzień to kompletna porażka , co najgorsze po stratnej pozycji zaczełęm na siłe szukać setupu nie trzymając sie zasad i chcąc odrobić strate - kompletna dno i głupota .!!!! Masakra jak można być takim głupim .

-63,9 pipsa
-16,78%


DNO !!!
Winą jest to że nie trzymałem się dziś zasad! co mnie podkusiło. Mam jeszcze otwarte pozycje jesli to wyjdzie na SL to lipa.
Ostatnio zmieniony 26 sie 2014, 16:32 przez 3dvision, łącznie zmieniany 1 raz.

jarfx05
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 62
Rejestracja: 06 mar 2013, 01:27

Re: 20% miesięcznie - skalping Median renko

Nieprzeczytany post autor: jarfx05 »

spokojnie to nie koniec swiata poki broker nie zamknal Ci rachunku. Chyba kazdy tak ma ze pomimo sygnalow podswiadomosc podpowiada ze juz spadlo tak nisko ze teraz tylko wzorosty bo juz przeciez tak nisko spadlo.....Moze warto pociwiczyc na demo upewnic sie, uspokoic i nabrac peanosci siebie..a przede wszystkim zdefiniowac zjawisko trendu...

3dvision
Gaduła
Gaduła
Posty: 166
Rejestracja: 19 paź 2011, 17:56

Re: 20% miesięcznie - skalping Median renko

Nieprzeczytany post autor: 3dvision »

Dobra zaliczyłem Sl .
Podjołem decyzje że narazie zawieszam dziennik. Musze pograć chyba na demie i nabrać pewności w trejdowaniu. Jak się z tym uporam to powróce do dziennika.

Veni

Re: 20% miesięcznie - skalping Median renko

Nieprzeczytany post autor: Veni »

Hej, system i psychika zawiodłą - zobacz na d1/h4 dzieje, konsola ;-)

ODPOWIEDZ