1% dziennie przez 100 dni

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
jackub

Re: 1% dziennie przez 100 dni

Nieprzeczytany post autor: jackub »

Frekaut, wprawaiłeś mnie w osłupienie ......

nie bedę już kontynuował tematu, powodzenia

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: 1% dziennie przez 100 dni

Nieprzeczytany post autor: freakout »

jackub pisze:Frekaut, wprawaiłeś mnie w osłupienie ......

nie bedę już kontynuował tematu, powodzenia
ktoś kiedyś musiał to zrobić - wypadło na mnie :d ;)


powodzenia 8)

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: 1% dziennie przez 100 dni

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

Dla mnie freakout swoimi ostatnimi wypowiedziami idzie bezapelacyjnie po tytuł "master of bełkot". W tym pochodzie ma do pokonania jeszcze tylko jednego rywala - highend.
Nie będzie mu łatwo bo tamten kolega jest bardzo dobrze przygotowany w tym sezonie i pomysłów na odskakiwanie od grupy pościgowej ma całą masę.
Ale freakout też nie powiedział z pewnością ostatniego słowa.

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: 1% dziennie przez 100 dni

Nieprzeczytany post autor: highend »

Freakout jest w porządku. Co od niego chcecie?
Natomiast nie wiem czego tam się mnie czepiają ludzie.
Skoro nie chcą mnie czytać bo uważają to za "bełkot" - ignore - jest taka opcja na forum.
Mojego wątku też nie ma obowiązku czytać.
Drogi Jarku - czemu się tak do mnie przypiąłeś? I jeszcze paru bym wymienił..... ;)
Uważam, że swoimi wypowiedziami nikogo nie obrażam, po nikim nie jadę i reprezentuję jakiś poziom kultury i tego samego wymagam od innych. Jak ktoś się czuje urażony - zapraszam na priv.
Ostatnio zmieniony 09 sie 2015, 19:45 przez highend, łącznie zmieniany 1 raz.
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: 1% dziennie przez 100 dni

Nieprzeczytany post autor: freakout »

JAREK67 pisze:Dla mnie freakout swoimi ostatnimi wypowiedziami idzie bezapelacyjnie po tytuł "master of bełkot". W tym pochodzie ma do pokonania jeszcze tylko jednego rywala - highend.
Nie będzie mu łatwo bo tamten kolega jest bardzo dobrze przygotowany w tym sezonie i pomysłów na odskakiwanie od grupy pościgowej ma całą masę.
Ale freakout też nie powiedział z pewnością ostatniego słowa.
ja to Ciebie podziwiam, wiesz? stary chłop, zamiast zająć się czymś pożytecznym i konstruktywnym, to łazi i trolluje po forach :) ale ja to rozumiem, bo dla Was wszystko to czego nie rozumiecie i nie potraficie pojąć to bełkot - żadna nowość ;) lepiej wróć do pisania co tydzień nowego robota, to może coś w końcu wymyślisz sensownego, bo jak na razie to widzę że jest z tym dość kiepsko ;)

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: 1% dziennie przez 100 dni

Nieprzeczytany post autor: highend »

o właśnie np. taki tekst Jarka do Freakout'a : "Pij dużo wody bo się odwadniasz."...
co to jest za poziom w ogóle? Człowiek, który ma 5 pochwał i winien dawać przykład innym zwraca się do innych w ten sposób? Dla mnie żenada.
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: 1% dziennie przez 100 dni

Nieprzeczytany post autor: freakout »

highend pisze:o właśnie np. taki tekst Jarka do Freakout'a : "Pij dużo wody bo się odwadniasz."...
co to jest za poziom w ogóle? Człowiek, który ma 5 pochwał i winien dawać przykład innym zwraca się do innych w ten sposób? Dla mnie żenada.
highend, daj spokój ;) to jest zwykła polaczkowatość i cebulowatość - ludzie zazdroszczą jak ktoś odnosi sukcesy i komuś się powodzi :) im jest to bardzo ciężko przełknąć bo sami chcieliby tacy być, choć tutaj będą zarzekać się że nie :) śmieszy mnie to okrutnie i wcale nie dziwię się opiniom jakie krążą w sieci na temat tego forum :) zwykłe dziadki i tyle :d

FxTag
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 496
Rejestracja: 09 gru 2012, 16:42

Re: 1% dziennie przez 100 dni

Nieprzeczytany post autor: FxTag »

Co masz na myśli pisząc polaczkowatość? Nie jesteś z Polski?

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: 1% dziennie przez 100 dni

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

Highend i freakout.
Wy i wam podobni swoimi wypowiedziami - tymi "merytorycznymi" sprowadzacie to forum do poziomu śmieciowego. A ja mam od urodzenia alergię na otaczająca mnie ignorancję, zwłaszcza odmianę nieskrępowanie panoszącą się. Mam czas i pieniądze więc stać mnie w czynie społecznym powalczyć z jej wszelkimi przejawami. Akurat swoją ostatnią aktywnością przekroczyliście mój próg bólu i załapaliście się na reakcję obronną.

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: 1% dziennie przez 100 dni

Nieprzeczytany post autor: highend »

Ilość postów nie ma znaczenia. Ja mam dużo bo dużo piszę. natomiast ilość pochwał czy ostrzeżeń - już ma.
Ale ja już kończę ten off top :) Udanych trejdów wszystkim życze i sobie też.
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

ODPOWIEDZ